top of page

REFERENCE

IMG_1880.jpg
„Eli je fotografka, se kterou fotíte jednou a spolupráci s ní si zamilujete. Je to absolutní profík v přípravě, samotném focení i postprodukci. Má neuvěřitelný cit pro detail, momentky a zároveň celý kontext. Během focení se s ní vždy cítíme pohodlně, má totiž skvělou vlastnost lidi uvolnit a rozesmát. Svým přístupem a hlavně skvělými fotkami se stala součástí Yoga Movement a naším jediným fotografem.”

Adéla Porubská

zakladatelka Yoga Movement

„Eliška nám nafotila produktové fotky pro nové dárkové sady. Přesně dokázala vycítit, jaký styl fotek hledáme a který by perfektně ladil k naší vizuálně stránce. Komunikace s Eliškou je naprosto skvělá, ve všem se nám snažila vyjít vstříc. Jsme si jisté, že jsme s ní nefotily naposledy.”

Monika a Markéta

zakladatelky značky Made for Moms

IMG_8617_edited.jpg
IMG_1249c.jpg
S Eliškou je focení vždy krásným zážitkem. Cítím se s ní komfortně a vždy mohu být sama sebou, protože vím, že výsledek bude dokonalý. Umí autenticky zachytit nejen tvar nebo vzhled, ale zejména emoci. Na fotky se pokaždé nemohu dočkat, jsou jedny z nejkrásnějších, co mám.”

Kat Dymáková

„Eliška je velice nadaná a přátelská. Práce s ní šla rychle a efektivně. Věděla co dělá, měla jasnou vizi a zároveň se nebránila žádnému mému nápadu. Spolupráce se po celou dobu nesla ve velice přátelském, klidném a příjemném duchu, což mi bylo velice sympatické. 

Na focení jsme se viděly poprvé, ale hned během první minuty jsem měla pocit jako bych jí znala celý život. Povídaly jsme si, smály se a do toho odvedly skvělou práci. Obě role zvládá skvěle - jak tu profesionální, tak i tu osobní. Což je velice důležité. Člověk se s ní cítí velice příjemně a fantazii se meze nekladou. 

Nejvíce se mi na její práci líbí, jak pracuje s přírodním světlem a stíny. Zvolila skvělou lokaci - velká okna, hodně světla. Naprosto perfektní pro naše focení.

S výsledkem jsem velice spokojená. Hotové fotky poslala do týdne. Upravené v několika variantách, otevřená jakékoliv připomínce.”

Marika Komárková

IMG_3530.jpg
52.jpg
„Eliška moji keramiku zachytila citlivou optikou a v jemném světle. Překvapilo mě, jak tím tvary nádob pozdvihla. Osobité zpracování ve spojení s originální kompozicí daly vzniknout sérii fotografií, které kladou důraz na klidnou energii nádob i jejich funkci. Spolupráce s Eliškou byla profesionální a komunikace velmi přátelská.”

Daniel Machill

DANIEL MACHILL CERAMICS

„S Eli je pokaždé obrovská radost pracovat a to nejen pro to, jakou atmosféru dokáže vtlačit na samotnou fotku, ale především pro to, jak přirozené a pohodlně se s ní na focení cítíte. Baví mě její styl, to jak pracuje s prostorem, světlem a detaily. U Eli vím, že je to sázka na jistotu a i v těch náročnějších podmínkách zachytí to, co byste si ani vy sami nedokázali naprojektovat.❤️”

Sarah Vegnerová

ROXY ambasadorka

IMG_5244.jpg
IMG_9040.jpg

„Nejenom krásné fotografie, ale i komunikace s Eliškou, to vše bylo naprosto dokonalé.

Stále obdivuji její cit pro světlo a stín, zaměření na detail a celkové pojetí.

Rozhodně to nebyla poslední spolupráce a už plánujeme a moc se těším na další. 😉”

Lucie Buchalová

KIDMESS

„Pro mě má Eli nádhernou uměleckou duši a v práci s foťákem je to znát. Umí zachytit momenty, které vyjadřují poselství osoby nebo projektu a díky tomu pak výsledné fotky jsou všeříkající. Eli je moc fajn a dokáže vytvořit příjemnou atmosféru při focení. Navíc hýří nápady. Moc se mi líbilo, jak mě naváděla v tom, jak se postavit, zatvářit a vypadat na fotkách hezky a přirozeně. Eli pro mě nafotila i nádherné fotky aroma vín. Ze všech fotek jsem nadšená a těším se na další spolupráci.”

Linda Karpašová

autorka projektu Víno s chutí života

IMG_5074-5.jpg
IMG_0390.jpg
„Fotenie s Eliškou je od prvého nášho stretnutia skvelé a absolutne prirodzené. Či už fotíme portréty, produktovky, alebo jógové akce, s výsledkom som vždy mega spokojná. Eliška sa pohybuje po sále plnom jogínov bez povšimnutia, nikoho nevyrušuje, krásne splynie s atmosférou lekce a z fotiek to potom samozrejme cítiť. Veľmi príjemné prostredie vie vytvoriť úplne všade, tým sa všetci zúčastnení uvoľnia a potom to ide ako po masle. Už teraz sa teším na ďaľšie spoločné projekty.”

Veronika Ševčíková

ROXY ambasadorka

„Děkuji Elišce za fotky naší nové kolekce, které naprosto předčily naše očekávání. Eliška, spolu s modelkou Šárkou, odvedly skvělou práci. Fotky krásně zachytily ženskost a jemnost Šárky. Opravdu radost spolupracovat. S Eliškou je skvělá komunikace a vždy odpověděla hned a mile na naše dotazy.”

Denisa Gančarová

zakladatelka značky LIYOGA

IMG_5840.jpg
IMG_2463-3.jpg

„Eliška vytvořila během focení velmi příjemnou a přátelskou atmosféru, při které se modelky cítily uvolněně a na výsledných fotografiích je to vidět. Dokonale vycítila, jaký styl fotek bude sedět k naší značce. Fotografie splnily do detailu naše zadání a velmi rádi s ní budeme spolupracovat i na dalších našich projektech."

Kristýna Erteltová
MyWhiteSecret.cz

„Elišku doporučuji všema 10. Je profíkem, jak co se focení týče, tak také domluvy. U fotek jsem si nedokázala vůbec představit, jaká nádhera vznikne. Fotilo se v českém parku a vypadalo to jako z Havaje. Pro naší havajskou značku to bylo naprosto dokonalé. Neuvěřitelné fotky. Nechala jsem vše na Elišce. Její umělecké oko vytvoří něco, co by vás ve snu ani nenapadlo.”

Denisa Prostřední

spoluzakladatelka PULO

IMG_0285 (1).jpg
11b.jpg

„Před focením s Eliškou jsem neměla s focením žádnou předchozí zkušenost, měla jsem naopak spoustu pochybností a strachu, jak to celé dopadne. Po příchodu do ateliéru mne Eliška uvítala s neuvěřitelně pozitivní náladou a začalo uvolněné, přirozené focení plné smíchu a neplánovaných kompozic a tematických fotek. V ten moment jsem si přála, ať ta chvíle nikdy neskončí, haha. Z výsledku jsem byla naprosto ohromena a musím říci, že mne nikdy nikdo nevystihnul lépe, jako právě ona.”

Nikol Malá

„Eliška je příjemná, empatická a přirozená. Má skvělé nápady, které se mnou během focení vždy konzultuje tak, abych se především já cítila dobře. Její fotky pro mne mají speciální a úžasnou atmosféru - přesně takovou, jaká je u focení. Ve svých fotkách se snaží zachytit vaši osobnost, což se ji velmi dobře daří. Spolupráci s Eliškou rozhodně doporučuji, je to profesionál a spolupráci s ní si rozhodně užijete. 🙂”

Kateřina Opálková

ig2.jpg
IMG_7950.jpg
„S Eliškou se mi vždycky spolupracuje naprosto skvěle. Je profík, hlídá si čas, brief i zadání, zároveň u toho zůstává usměvavá a svá.
Vždycky jsem ráda v její společnosti, při focení se cítím uvolněně, přátelsky, v bezpečném prostředí.
A naprosto miluju její fotovýstupy.”

Vendula Nedělová

Event Manager Yoga Movement

„Eliška je opravdu milá a komunikativní. Cítím se s ní naprosto v bezpečí, což umožňuje, aby focení probíhalo uvolněně a spontánně. Dalším důležitým aspektem je Eliščina ochota maximálně vyhovět požadavkům na termíny dodání. Měly jsme společně několik focení, a výsledek byl vždy skvělý. Určitě se k ní ráda vrátím a doporučím všem, kteří hledají nejen talentovaného fotografa, ale také přátelskou a vstřícnou osobnost.”

Eliška Silná

MD WORKS

IMG_0443.jpg
IMG_8189.jpg
„Spolupráci s Eliškou Pechovou s radostí doporučuji. Výsledkem jsou krásné fotografie, které reflektují vizuální prezentaci mé značky a skvěle reagují na moje požadavky. Domluva s Eliškou byla velmi příjemná a hlavně spolehlivá.”

Petra Zacpalová

yo_soy

Spolupráce s Eliškou je pokaždé naprosto perfektní. Vše je vždy do puntíku splněno dle našich požadavků. Elišky cit pro detail a zachycení atmosféry eventu ocení každá firma. Fotografie, videa i reels v precizním provedení, použili jsme napříč kanály.

Velice rádi budeme s Eliškou dále spolupracovat.

Klára Waberová

retail manažer společnosti CityZEN

IMG_7966.jpg
IMG_6074.jpg
„Fotky od Elišky jsou krásné, na fotkách vypadala akce lépe, než ne skutečnosti, což je samozřejmě žádoucí, a to přestože akce byla super i v reálu. S Eliškou se skvěle spolupracovalo, byla připravená, organizovaná, krásně komunikovala s lidmi, které fotila, proaktivně je oslovovala, kreativně vyhledávala zajímavé záběry. Foto nám dodala včas dle domluvy a v dohodnutých formátech. Za mne skvělá spolupráce!”

Soňa Frýdlová

Odbor kultury a projektů, ÚMČ Praha 10

„Produktové fotografie, focené na přírodním světle, věrně a autenticky přenášejí tvar, barvu a styl produktu. Skrz ně můžete skoro cítit materiál a vnímat estetiku ručně vyráběné keramiky. 
Autorský přístup fotografky přidává osobní dotek a vítá vás u stolu, nebo v tomto příkladě spíše na piknikové dece.
Celkově jsou fotografie jedinečné a předkládají jak samotné produkty, tak i jejich příběh a emoci - klid, blízkost a tichou přítomnost přírody. 
Eliška je strašně milá a vstřícná a komunikovalo se s mi ní výborně, po profesionální a po osobní stránce. Určítě bych s ní spolupracovala zase.”

Melita Sankovic

MELITAS

IMG_1508.jpg
IMG_0086.jpg

„Eliška je sympatická fotografka s šikovnou tvorbou. Práce s ní je sranda a ráda Vám poradí, jakým způsobem “pózovat”. I když jsem normálně nervózní, s Eliškou jsem se cítila uvolněně. Fotky jsou pěkné a hezky upravené. Domluva byla rychlá a jednoduchá. Doporučuji.”

Adéla Křetinská

focení pro KIDMESS

„S Eliškou jsem se na našem focení viděla v podstatě poprvé a hned vše zaklaplo, vytvořila skvělou atmosféru, kdy jsem se cítila uvolněně a příjemně. Umí dokonale vystihnout a zachytit drobné, kouzelné momenty a fotky mají atmosféru a duši. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce a těším se na to, co spolu příště vymyslíme!”

Šárka Štursová

Stylistka, lektorka jógy

IMG_6903-3.jpg
bottom of page